KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12878353
nr 1287 8353
Emile Zoir
(1867-1936), Sverige
Akvarell, Äng. Signerad. 36x48 cm
Carl Emile Zoir, svensk målare och grafiker född 1867, död 1936.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 11 november 2019
kl 19:38:26
7/11 09:58:48
Emile Zoir
Läs mer om Emile Zoir